Foto: Print screen/Instagram, @buducnostsrbijeav
Duž Bulevara kralja Aleksandra i na Trgu Nikole Pašića postavljeni su štandovi na kojima lokalne samouprave i turističke organizacije predstavljaju šta je specifično za njihove krajeve
Danas, trećeg dana Svenarodnog skupa „Ne damo Srbiju građani će moći da se upoznaju sa kulturama i tradicijom svih delova Srbije. Takođe će moći da pristupe narodnom pokretu, da daju predlog imena, ali i da pošalju pismo predsedniku Srbije.
Na centralnom događaju skupa „Ne damo Srbiju“, koji je održan juče ispred Narodne skupštine, predsednik Aleksandar Vučić je izneo pet zahteva.
Duž Bulevara kralja Aleksandra i na Trgu Nikole Pašića postavljeni su štandovi na kojima lokalne samouprave i turističke organizacije predstavljaju šta je specifično za njihove krajeve.
Građani mogu da se upoznaju i sa važnim stvarima tako što će doći na štand Poštanske štedionice i raspitati se o stambenim kreditima za mlade.
Na štandu Pošte Srbije dobiće informacije o vaučerima za odmor u Srbiji za koje će moći da se prijavljuju od 17. aprila.
U prvom krugu podeljeno je oko 30.000 vaučera u iznosu od 10.000 dinara koje će građani moći da iskoriste do kraja novembra.
I danas će građani moći da pristupe pokretu, da daju predlog kako da se pokret nazove, ali i da pošalju pismo predsedniku Aleksandru Vučiću.
