Rezultati i detaljan raspored srpskih sportista u Tokiju
Foto:nova.rs
Olimpijske igre traju od 23. jula do 8. avgusta, Srbija će imati 86 asova u 15 sportova i želju da se vrate iz Tokija sa što više medalja.
Na jednom mestu vam donosimo detaljan raspored i satnicu svih nastupa srpskih sportista u Tokiju iz dana u dan, a sve zanimljivosti vas Äekaju na našem specijalu Tokio 2020.
Termini su takvi da spavanja baš i neće biti, jer je vremenska razlika u odnosu na Tokio sedam sati (ispred nas), ali to ne može da bude problem jer su Igre jednom u Äetiri godine.
Zato, svim srcem uz naše šampione i neka iz Japana donesu što više medalja. Možda neka bude već drugog dana, možda ih ukupno bude 10 ili više…
SREDA, 28. JUL
PLIVANJE
Andrej Barna (100m slobodno), polufinale (potencijalno), 03.30-03.41
VESLANJE
Miloš Vasić i Martin MaÄković, polufinale 03.30-03.50
TENIS
Novak Äoković, Miomir Kecmanović, 3. kolo, od 04.00 do 13.00
Äoković/Stojanović (miks dubl), Äetvrtfinale, od 04.00 do 13.00
DŽUDO
Nemanja Majdov (do 90kg), od 04.00 do 12.50
BASKET 3×3
Polufinale, 3. mesto i finale, od 10.30 do 15.25
ÄŒETVRTAK, 29. JUL
STRELJAŠTVO
Zorana Arunović (25m pištolj), od 02.00 do 05.45
Jasmina Milovanović (25m pištolj), od 02.00 do 05.45
TENIS
Novak Äoković, Miomir Kecmanović, Äetvrtfinale, od 04.00 do 13.00
Äoković/Stojanović (miks dubl), Äetvrtfinale, od 04.00 do 13.00
ODBOJKAŠICE
Srbija – Kenija 07.20
KOŠARKAŠICE
Srbija – Španija 10.20
VATERPOLO
Srbija – Australija 12.50
VESLANJE
Miloš Vasić i Martin MaÄković, finale (potencijalno), 02.15-02.45
PLIVANJE
Vuk Čelić (800m slobodno), finale (potencijalno), od 03.30 do 04.30
Andrej Barna (100m slobodno), finale (potencijalno), od 04.35 do 06.00
DŽUDO
Aleksandar Kukolj (do 100kg), od 04.00 do 12.50
BOKS
Nina Radovanović (48-51kg), od 06.05 do 13.10
PETAK, 30. JUL
TENIS
Novak Äoković, Miomir Kecmanović, polufinale, od 05.00 do 13.00
Äoković/Stojanović (miks dubl), polufinale, od 05.00 do 13.00
STRELJAŠTVO
Zorana Arunović (25m pištolj), brza paljba finale, od 02.00 do 08.00
Jasmina Milovanović (25m pištolj), brza paljba finale, od 02.00 do 08.00
PLIVANJE
Andrej Barna (50m slobodno), kvalifikacije, od 12.00 do 14.30
SUBOTA, 31. JUL
PLIVANJE
Andrej Barna (50m slobodno), polufinale (potencijalno), 04.11-04.22
TENIS
Novak Äoković, Miomir Kecmanović, za 3. mesto (potencijalno), od 05.00 do 13.00
Äoković/Stojanović (miks dubl), za 3. mesto (potencijalno), od 05.00 do 13.00
VATERPOLO
Srbija – Hrvatska 08.30
ODBOJKAŠICE
Srbija – Brazil 09.25
ATLETIKA
Dragana Tomašević (disk), kvalifikacije, od 02.30 do 04.50
STRELJAŠTVO
Andrea Arsović (50m trostav), od 05.00 do 10.10
Sanja Vukašinović (50m trostav), od 05.00 do 10.10
NEDELJA, 1. AVGUST
ATLETIKA
Ivana Španović (skok udalj), kvalifikacije, od 02.50 do 04.00
PLIVANJE
Andrej Barna (50m slobodno), finale (potencijalno), od 03.30 do 04.15
TENIS
Novak Äoković, Miomir Kecmanović, finale (potencijalno), od 05.00 do 13.00
Äoković/Stojanović (miks dubl), finale (potencijalno), od 05.00 do 13.00
KOŠARKAŠICE
Srbija – Južna Koreja 14.00
BOKS
Nina Radovanović (48-51kg), Äetvrtfinale (potencijalno) od 04.00 do 10.30
STONI TENIS
Jevtović/Levajac/Peto od 03.00 do 15.30
PONEDELJAK, 2. AVGUST
ODBOJKAŠICE
Srbija – Južna Koreja 02.00
VATERPOLO
Srbija – Crna Gora 07.00
ATLETIKA
Dragana Tomašević (disk), finale (potencijalno), od 13.00 do 14.10
KAJAK
Milica Novaković (K1 200m), kvalifikacije i Äetvrtfinale, od 02.30 do 05.10
Bojan Zdjelar (K1 1.000m), kvalifikacije i Äetvrtfinale, od 03.20 do 05.40
STONI TENIS
Jevtović/Levajac/Peto, Äetvrtfinale (potencijalno) od 03.00 do 15.30
STRELJAŠTVO
Milutin Stefanović (50m puška trostav), finale (potencijalno), od 04.30 do 11.00
Milenko Sebić (50m puška trostav), finale (potencijalno), od 04.30 do 11.00
RVANJE
Mihail Kadžaja (grÄko-rimski do 97kg), osmina finala, Äetvrtfinale i polufinale, od 04.30 do 11.55
UTORAK, 3. AVGUST
ATLETIKA
Dragana Tomašević (disk), dodelja medalja (potencijalno), 03.30-03.40
Marija VuÄenović (koplje), kvalifikacije, od 02.20 do 04.50
Ivana Španović (skok udalj), finale (potencijalno), od 03.50 do 12.10
Armin SinanÄević (kugla), kvalifikacije, od 12.15 do 14.30
Asmir Kolašinac (kugla), kvalifikacije, od 12.15 do 14.30
KAJAK
Milica Novaković (K1 200m), polufinale i finale (potencijalno), od 02.30 do 05.15
Bojan Zdjelar (K1 1.000m), polufinale i finale (potencijalno), od 03.00 do 06.05
STONI TENIS
Jevtović/Levajac/Peto, Äetvrtfinale (potencijalno) od 03.00 do 10.30
RVANJE
Mihail Kadžaja (grÄko-rimski do 97kg), repasaž, za bronzu, finale (potencijalno), od 04.00 do 14.45
Mate Nemeš (grÄko-rimski do 67kg), osmina finala, Äetvrtfinale i polufinale, od 04.30 do 11.35
Zurab Datunašvili (grÄko-rimski do 87kg), osmina finala, Äetvrtfinale i polufinale, od 04.30 do 11.55
SREDA, 4. AVGUST
KAJAK
Strahinja Stefanović (K1 200m), kvalifikacije i Äetvrtfinale, od 02.30 do 04.55
Bojan Zdjelar (K1 200m), kvalifikacije i Äetvrtfinale, od 02.30 do 04.55
Milica Novaković (K1 500m), kvalifikacije i Äetvrtfinale, od 02.15 do 04.25
ODBOJKAŠICE Srbija, Äetvrtfinale (potencijalno), od 02.00 do 16.30
KOŠARKAŠICE Srbija, Äetvrtfinale (potencijalno), od 03.00 do 16.00
RVANJE
Zurab Datunašvili (grÄko-rimski do 87kg), repasaž, za bronzu, finale (potencijalno), od 04.00 do 14.45
Mate Nemeš (grÄko-rimski do 67kg), repasaž, za bronzu, finale (potencijalno), od 04.00 do 13.45
Stevan Andrija Micić (slobodno do 57kg), osmina finala, Äetvrtfinale i polufinale, od 04.30 do 11.35
VATERPOLO Srbija Äetvrtfinale (potencijalno), od 07.00 do 14.10
BOKS
Nina Radovanović (48-51kg), polufinale (potencijalno) od 07.00 do 07.30
STONI TENIS
Jevtović/Levajac/Peto, polufinale (potencijalno) od 07.30 do 15.30
ÄŒETVRTAK, 5. AVGUST
KAJAK
Strahinja Stefanović (K1 200m), polufinale i finale (potencijalno), od 02.30 do 05.05
Bojan Zdjelar (K1 200m), polufinale i finale (potencijalno), od 02.30 do 05.05
Milica Novaković (K1 500m), polufinale i finale (potencijalno), od 02.55 do 05.55
RVANJE
Stevan Andrija Micić (slobodno do 57kg), repasaž, za bronzu, finale (potencijalno), od 04.00 do 13.55
ATLETIKA
Armin SinanÄević (kugla), finale (potencijalno), od 04.05 do 12.10
Asmir Kolašinac (kugla), finale (potencijalno), od 04.05 do 12.10
PETAK, 6. AVGUST
ATLETIKA
Marija VuÄenović (koplje), finale (potencijalno), od 13.50 do 15.10
STONI TENIS
Jevtović/Levajac/Peto, finale (potencijalno) od 04.00 do 15.40
KARATE
Jovana Preković (do 61kg), od 05.20 do 14.30
ODBOJKAŠICE Srbija, polufinale (potencijalno), od 06.00 do 16.30
KOŠARKAŠICE Srbija, polufinale (potencijalno), od 06.40 do 15.00
VATERPOLO Srbija 5-8. mesta i polufinale (potencijalno), od 07.00 do 14.10
SUBOTA, 7. AVGUST
ATLETIKA
Marija VuÄenović (koplje), dodela medalja (potencijalno), 13.25-13.35
BOKS
Nina Radovanović (48-51kg), finale (potencijalno) od 07.15 do 08.15
KOŠARKAŠICE Srbija, za 3.mesto (potencijalno), 09.00
NEDELJA, 8. AVGUST
ODBOJKAŠICE Srbija, za 3. mesto ili finale (potencijalno), 02.00 ili 06.30
VATERPOLO Srbija 5-8. mesta (02.30 ili 04.00), za 3. mesto (06.40) ili finale 09.30 (potencijalno)
KOŠARKAŠICE Srbija, finale (potencijalno), 04.30
Vuk Ilić PR Agencija za izradu i održavanje WEB portala LOKALNE NOVINE Obrenovac
Portal LOKALNE NOVINE je javno internet glasilo registrovano pod brojem : IN 000333
Upotreba autorskog materijala objavljenog na stranicama ovog portala dozvoljena je uz obavezno navođenje izvora
Ostale uslove korišćenja portala proÄitajte OVDE