Fk Studentski Grad – Fk Omladinac (Veliko Polje) 0:2 (0:0)
Strelci: Nikola Stakić i Matija Pavlović
U okviru 7. kola Beogradske zone fudbaleri Omladinca iz Velikog Polja savladali su na Adi Ciganliji ekipu Studentskog grada rezultatom – 0:2. Od samog starta izabranici trenera Vuka Ilića imali su kontrolu nad igrom. Lopta je uglavnom bila u njihovom posedu, diktirali su ritam i delovali zrelije na terenu, ali se na odmor otišlo bez pogodaka – 0:0.

Nastavak je doneo pravu fudbalsku priču za tim iz Velikog Polja. Brzonogi Luka Krantić izborio je slobodan udarac na dvadesetak metara od gola domaćina, a loptu je preuzeo majstor fudbala Nikola Stakić i spektakularnim udarcem pogodio mrežu za vođstvo Omladinca.
Umesto da se povuku i brane minimalnu prednost, „zeleni“ su nastavili ofanzivno i kroz hrabru i odgovornu igru stvorili još nekoliko izglednih prilika preko Aleksandra Bakovića, Vukašina Pavlovića i Lazara Antonića, ali je nedostajala završnica.

Upornost i timski duh ipak su doneli plod u finišu susreta. Tek što je ušao u igru, mladi i talentovani Matija Pavlović najbolje se snašao u šesnaestercu rivala i iz okreta preciznim udarcem stavio tačku na utakmicu – 0:2. Omladinac je ovim trijumfom stigao do treće vezane pobede na gostovanjima, i to bez primljenog gola, što dovoljno govori o odgovornoj igri celog tima. Borbenost, disciplina i zajedništvo pokazali su se kao ključ uspeha.
U narednom kolu sledi im novo gostovanje – protivnik Umka, gde će pokušati da nastave pobednički niz i još jednom potvrde da su u dobroj formi.
