OPŠTINSKA LIGA OBRENOVAC: Prva pobeda Belog Polja u nastavku sezone

Fk Belo Polje – Ofk Urovci 2:0 (1:0)

U okviru 19.kola opštinske lige Obrenovac sastali su se Belo Polje i Urovci. Utakmica je odigrana na prelepom terenu u Belom Polju, a izabranici Dragana Gavrilovića ostvarili su pobedu rezultatom – 2:0. Terensku inicijativu preuzeli su domaći od starta utakmice, a konce igre vukao je iskusni Branko Kerošević.

Fudbaleri Belog Polja do prednosti su došli u 12.minutu, a mrežu Urovaca pogodio je prekaljeni Miljan Arsić i postavio rezultat prvog dela igre – 1:0. U nastavku utakmice tim iz Belog Polja postigao je još jedan pogodak (autogol Radovanović) i rešio pitanje pobednika. Prva pobeda u nastavku prvenstva i igra koja može da raduje sve u klubu.

„Posle par slabijih rezultata, na red je došla i toliko čekana pobeda. Plan je da ostanemo u samom vrhu tabele i da na svakoj utakmici damo svoj maksimum. Uslovi za igru na našem terenu su odlični, uskoro nas očekuje i jedan lep poduhvat, a to je postavljanje reflektora, koji će pokriti glavni i pomoćni teren. Trenutno je atmosfera u klubu nikad bolja, maksimalno se trudimo da uozbiljimo priču, a što se tiče infrastrukture, proširili smo i same prostorije kluba. Igrački kadar dobio je mnogo dolaskom dva sjajna igrača, a to su Kerošević Branko i Krstin Uroš, a iskoristio bih priliku da pohvalim i Nenada Docić, koji igra u odličnoj formi.“ – rekao je David Babić, predsednik i kapiten ekipe.

U narednom kolu tim Belog Polja gostuje Rekreativu.