Prva liga kadeta: Prva Iskra bolja od Kolubare

Fk Prva Iskra (Barič) – Fk Kolubara (Lazarevac) 3:0 (2:0)

Prolećni deo prvenstva uspešno su otvorili i kadeti Prve Iskre iz Bariča. Izabranici Mladena Mirkovića savladali su na domaćem terenu Kolubaru iz Lazarevca rezultatom – 3:0. U prvom delu sezone Kolubara je slavila ubedljivo – 7:1.

„Prošle godine smo od istog protivnika izgubili 7:1, ali naporno se radilo preko zime i rezultat je došao. Od starta utakmice goste smo shvatili ozbiljno, a već u 7.minutu utakmice mrežu Kolubare zatresao je najbolji strelac ekipe Petar Jovanović. Imali smo od tog trenutka nekoliko odličnih prilika, a tačku na prvo poluvreme stavio je Janko Čučuković. U nastavku utakmice na vreme postižemo i treći pogodak, a u listu strelaca upisao se kapiten Mateja Čučuković. Deca nikad bolja taktički, a odnos prema igri na velikom nivou. Kolubara je fizički jača ekipa od nas, ali prikazali smo sjajnu partiju i nadmudrili ih na taktičkom planu.“ – rekao je Mladen Mirković, trener Prve Iskre iz Bariča.

U narednom kolu talentovana generacija iz Bariča dočekuje Beograd sa Karaburme, idealna prilika da se upišu nova tri boda u kvalitetnoj kadetskoj ligi Beograda.

Fk Prva Iskra: Đorić, Jerotić, Čakarević, Isailović, Madžgalj, Stojanović, Čučuković J, Jovanović P, Goljić, Čučuković M i Jovanović F.
Igrali su još: Andrić, Novaković M, Locić, Novaković P i Terzić.