ČETVRTI NAUČNI PIKNIK „MISLI ZELENO” KRAJEM MAJA U ARBORETUMU ŠUMARSKOG FAKULTETA

Foto: Shutterstock.com/Fahroni, ilustracija

Četvrti Naučni piknik pod sloganom „Misli zeleno” biće održan 29. i 30. maja u Arboretumu Šumarskog fakulteta u Beogradu, gde će posetioci imati priliku da kroz interaktivne sadržaje, radionice i naučne postavke istraže svet ekologije, održivog razvoja i savremene nauke.

Manifestaciju organizuju Festival nauke i Šumarski fakultet, a ovogodišnji program obuhvatiće više tematskih celina poput „Polja inovacija”, „Bašte ideja”, radionica za najmlađe, naučnih demonstracija i vođenih tura kroz Arboretum. Organizatori navode da je cilj događaja da održivi razvoj postane deo svakodnevnog života kroz edukaciju i praktične primere.

Ulaz na sve programe je besplatan, a Naučni piknik i ove godine okupiće veliki broj dece, mladih, porodica i ljubitelja nauke u jednoj od najlepših zelenih oaza Beograda.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *