Foto: Shutterstock.com/Andrew Angelov, ilustracija
Ragbi klub Rad osvojio je titulu šampiona Srbije, pošto je danas u Beogradu u finalu Superlige Srbije savladao Partizan rezultatom 43:12.
Ragbisti Rada su od samog početka susreta nametnuli svoj ritam i tokom celog meča imali kontrolu nad dešavanjima na terenu. Sigurnom igrom i efikasnom realizacijom u napadu, ekipa Rada je stekla ubedljivu prednost i zasluženo stigla do šampionskog trofeja.
Finalni duel protekao je u dominaciji novog šampiona, koji je na taj način krunisao uspešnu sezonu osvajanjem titule u Superligi Srbije.
Ragbi savez Srbije čestitao je ekipi Rada na osvojenom prvenstvu, kao i ekipi Partizana na plasmanu u finale i prikazanim partijama tokom cele sezone.
Ovaj trijumf predstavlja veliki uspeh za ragbi klub Rad, koji je na najbolji način završio takmičarsku godinu u domaćem prvenstvu.
