RAGBISTI RADA ŠAMPIONI SRBIJE

Foto: Shutterstock.com/Andrew Angelov, ilustracija

Ragbi klub Rad osvojio je titulu šampiona Srbije, pošto je danas u Beogradu u finalu Superlige Srbije savladao Partizan rezultatom 43:12.

Ragbisti Rada su od samog početka susreta nametnuli svoj ritam i tokom celog meča imali kontrolu nad dešavanjima na terenu. Sigurnom igrom i efikasnom realizacijom u napadu, ekipa Rada je stekla ubedljivu prednost i zasluženo stigla do šampionskog trofeja.

Finalni duel protekao je u dominaciji novog šampiona, koji je na taj način krunisao uspešnu sezonu osvajanjem titule u Superligi Srbije.

Ragbi savez Srbije čestitao je ekipi Rada na osvojenom prvenstvu, kao i ekipi Partizana na plasmanu u finale i prikazanim partijama tokom cele sezone.

Ovaj trijumf predstavlja veliki uspeh za ragbi klub Rad, koji je na najbolji način završio takmičarsku godinu u domaćem prvenstvu.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *