OSMACI OŠ „JEFIMIJA” UZ PESMU I DOBRU ATMOSFERU OBELEŽILI POSLEDNJI DAN U OSNOVNOJ ŠKOLI

Uz smeh i mnogo dobre energije, osmaci iz Osnovne škole „Jefimija“ danas su obeležili završetak osnovnog obrazovanja.

Svako odeljenje nosilo je majice sa svojim prepoznatljivim natpisima i motivima, čime su na poseban način pokazali zajedništvo i uspomene koje nose iz školskih dana.

Proslava je počela na Rojkovcu, gde su učenici upalili baklje i uz navijanje obeležili kraj jednog važnog životnog poglavlja.

Vesela atmosfera potom je nastavljena u Sava naselju, gde su osmaci slavili uz tradicionalno prskanje vodom, čime su simbolično ispratili završetak škole i početak novog perioda koji ih očekuje.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *