Nova kupališna sezona na obrenovačkoj banji „Cevka” zvanično će biti otvorena u subotu, 30. maja, a kompleks je u potpunosti pripremljen za predstojeću sezonu i dolazak posetilaca.
Kako je najavljeno, kupalište će za građane biti otvoreno svakog dana u periodu od 8 do 19 časova.
Posetiocima će i ove godine na raspolaganju biti bazeni sa banjskom vodom, tuševi, kao i uređeni mobilijari u okviru kompleksa namenjeni za odmor i boravak tokom dana.
Ulaz na banjsko kupalište „Cevka” biće besplatan za sve posetioce koji poseduju BG karticu.
Obrenovačka banja „Cevka” tokom letnjih meseci tradicionalno okuplja veliki broj građana koji ovo kupalište koriste za odmor, rekreaciju i osveženje.
